Superga

Listelenecek bir ürün yok

Superga Ayakkabıları

Yüz yılı aşkın bir süredir ayakkabı üreten ve bu konuda oldukça iddialı olan Superga markası 1911 yılından bu güne adını kazımış bir marka olmayı başarmıştır. Tamamen kendine özgü bir tarz yakalayan Superga markasının bunca yıllık geçmişi ve günümüzde geldiği nokta bu sebeple yadsınamayacak kadar önemlidir.

Superga ayakkabı

ların pek çok farklı üretim yöntemleri olabilir. Volkanize kauçuk taban terimini belki ilk defa duymuş olabilirdiniz. Bu yöntemde kauçuk hammaddesine sahip taban, kükürtle sertleştirilerek dayanıklılığı kat kat arttırılır. Böylece ayakkabının dayanıklılığı, sağlamlığı ve kullanışlılığı artmış olur. İşte Superga marka ayakkabıların sırrı budur. Bu yöntemle İtalya'nın Turin şehrinde üretilen ilk ürünlerden biri olan Klasik Superga 2750 modeli, Superga efsanesinin başlangıcı olmuştur.

Superga Günlük Ayakkabılar

Bu efsanenin başlangıcının ardından Superga özellikle günlük ve spor ayakkabı alanında yükselen bir ivmeye sahip olmuş, günümüzde dev bir marka halini almıştır. Bu markalaşma sürecinde de renk çeşitliliği ve zengin bir ürün yelpazesiyle alıcısının karşısına çıkmayı bilmiştir.

Lastik materyalli yağmur çizmelerinin popüler olmasıyla markanın adı daha çok duyulur hale gelmiştir. Ardından modayı sürükleyen bir ayakkabı markası olan Superga, bu misyonuyla da ayakkabı severlerin ilgi odağı olmasını bilmiştir. Günden güne popülerliği artan bu çizmeler bir dönemin en çok tercih edilen ayakkabıları arasındaydı. Şimdilerde de gerek kullanışlılığı gerekse her türlü giyime uygunluğu bakımından yine tercih edilmeye devam ediyor.

Superga Spor Ayakkabılar

Spor ayakkabıda yüksek taban ve yüksek topuk uygulamasıyla yine modada öncü olan Superga markası, bu ayakkabıları insanlara sevdirmeyi başarmıştır. Her dönem yenilikçi uygulamalarıyla kendini ispatlayan marka, sürekli yeni isimlerle çalışarak kendisine değer katmış ve gelecek yatırımını sağlam yapmıştır.

Superga Bayan

Bayan Superga ayakkabıları en çok zengin ürün çeşitliliğiyle ön plana çıkmaktadır. Kullanım alanları da bir o kadar geniştir. Şehirli imajından, sporcu kişiliğe, ofis çalışanından gece klüplerinde eğlencede ve sokaklarda uygun ayakkabılarıyla sizin her anınızda olmaya hazır.

Her yaştan kadın,erkek veçocuklar için beğeniye uygun farklı modelleri olan Superga ayakkabıları Ayakkabı AL sitesinde satışa sunulmuş durumda. Siz de en uygun fiyata Superga ayakkabılarını satın alabileceğiniz Ayakkabi.AL adresine bakmadan Superga ayakkabınızı almayın.